Toilettedosa silver 1813

359635

TOILETTEDOSA, silver, Adolf Zethelius, Stockholm 1813, rund med trycklock, på locket pålödd oval medaljong med antikiserande motiv, invändigt förgylld, diameter 6,7 cm, vikt ca 118 g

Obetydliga bucklor

Silver

Toilettedosa silver 1813

Budhistorik (8 bud)
2343070
2332461
1 900
2332461
1 600
2343054
2332461
1 400

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.