Slagbord

359632

SLAGBORD, IKEA:s 1700-talsserie, "Bergslagen", gråmålat, höjd 76, 142x117 cm

Slitage, färgbortfall, repor

Möbler, Matbord

Rum 15

Slagbord

Budhistorik (10 bud)
2316740
3 400
2316733
3 200
2316739
3 200
2316733
2316725
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.