Slagbord

359631

SLAGBORD, IKEA:s 1700-talsserie, "Bergslagen", gråmålat, höjd 76, 142x117 cm

Slitage, färgbortfall, repor

Rum 3

Slagbord

Budhistorik (11 bud)
2316719
3 800
2316718
3 600
2316716
3 400
2316714
3 200
2316681

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.