Slaglåspistoler 17-1800-tal

359621

SLAGLÅSPISTOLER, 17-1800-tal, varav en ändrad från flintlås, längd ca 30-36 cm

Kompletterade, slitage, laddstake saknas

Vapen/Medaljer

Monter 3

Slaglåspistoler 17-1800-tal

Budhistorik (37 bud)
2315458
6 800
2315485
6 600
2315458
6 400
2315484
6 200
2315458
5 400

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.