Stellan Mörner

359613

STELLAN MÖRNER (1896-1979): Komposition, signerad Mörner, Hc XXXXIX/XL, färglitografi, ca 45x36 cm

Tavelvagn 29

Stellan Mörner
Budhistorik (6 bud)
2316342
500
2315466
450
2314884
2300854
2314883

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.