Philip von Schantz

359611

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Två Meloner, signerad Schantz -84, 48/150, färglitografi, ca 39x55 cm

Kundcenter

Philip von Schantz
Budhistorik (24 bud)
2315754
2315698
2313390
1 900
2312278
1 800
2313388
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.