Elis Ryberg

359608

ELIS RYBERG (1919-1985): (2) Stockholmsmotiv, signerad Elis Ryberg, numrerad 277/300 resp 18/300, färglitografi, ca 45x56 resp. 46x56 cm

Tavelvagn 32

Elis Ryberg

Budhistorik (7 bud)
2316154
2313688
2310117
2301399
600
2300621
550

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.