Jordi Arkö

359606

JORDI ARKÖ (född 1951): Dubbelmask, signerad Jordi Arkö, numrerad 48/150, torrnål, ca19,5x16 cm

Konst, Teckningar

Fack 42

Jordi Arkö
Budhistorik (5 bud)
2313378
750
2313364
700
2313377
650
2313364
2302651

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.