Oidentifierad konstnär oljemålning

359603

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, rokokodam, olja på duk, ca 46 x 35 cm

Dubblerad, lagad reva

Konst, Äldre måleri

Rum 1

Budhistorik (9 bud)
2300803
2300802
2300771
2300768
2300766
750

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.