Olle Bonniér

359599

OLLE BONNIÉR (född 1925): Komposition, signerad O Bonnier, 48/150, färglitografi, 40x56 cm

Fack 52

Olle Bonniér
Budhistorik (5 bud)
2309561
500
2309380
450
2305459
2304111
2301491

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.