Jerry Roupe

359598

JERRY ROUPE (samtida): ''Lågan'', signerad och daterad Jerry Roupe -99, olja på duk, ca 46x55 cm

Tavelvagn 32

Jerry Roupe

Budhistorik (17 bud)
2316790
3 400
2316708
3 200
2316682
2315602
2 800
2315515
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.