Roland Svensson litografier

359596

ROLAND SVENSSON (1910-2003): 3 st, skärgårdsbild, "kvällsmål" samt intreör, signerade roland S, litograferade, ca 19x35, 33x31 samt 18x15.
Ingår i Samling Roland Svensson

En saqknar glas, delvis gulnade

Tavelvagn 30

Roland Svensson litografier

Budhistorik (6 bud)
2311505
550
2297512
500
2311504
500
2297512
2309772

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.