Lås 5 st 1700-1800-tal

359592

LÅS, 5 st, 1700-1800-tal, varav 2 hänglås, bl.a. Polhemslås

Vissa skador, nötta, några maskhål

Diverse, Allmoge

Monter 3

Lås 5 st 1700-1800-tal

Budhistorik (23 bud)
2317184
2 400
2317183
2317182
2317181
1 900
2317179
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.