Roland Svensson litografier

359587

ROLAND SVENSSON (1910-2003), 2 st, "Gillöga" samt "Lotsbåt i vinterkvarter", signerade roland S, 36x50 resp. 25x30 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

En saknar glas, blekta, med dedikationer

Tavelvagn 32

Roland Svensson litografier

Budhistorik (18 bud)
2296666
1 300
2311585
2296666
2311583
2296666
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.