Taklampa

359586

TAKLAMPA, 1900-talets mitt, teak, 4 ljuspunkter, justerbara höjd, nuvarande ca 70 cm

Slitage

Belysning, Taklampor

Rum 20

Taklampa
Budhistorik (10 bud)
2315280
750
2300151
700
2315278
650
2300151
600
2315277
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.