Ljuskrona

359585

LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, behängd med olikslipade prismor, stomme i mässing, 5 ljus, höjd ca 54 cm

Slitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 20

Ljuskrona
Budhistorik (6 bud)
2315201
2297876
1 400
2315199
1 300
2297876
2315198

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.