Takplafond

359584

TAKPLAFOND, jugend, 1900-talets första hälft, skärslipat glas, höjd ca 20, diameter 28 cm

Slitage

Belysning, Taklampor

Rum 7

Takplafond
Budhistorik (42 bud)
2315191
5 800
2315184
5 600
2315189
5 400
2315184
5 200
2313522
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.