John Noel Smith - akvarell

359580

JOHN NOEL SMITH (Irland, född 1952): Utan titel, signerad och daterad J Smith -92, akvarell på papper, ca 35x25

Konst, Teckningar, Nutida

Fack 33

John Noel Smith - akvarell

Budhistorik (21 bud)
2312891
1 600
2312890
2312856
1 400
2312888
1 300
2312856

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.