John Noel Smith - akvarell

359579

JOHN NOEL SMITH ( Irland, född 1952): Utan titel, signerad och daterad J Smith -92, akvarell på papper, ca 35x25

Konst, Modernt måleri, Nutida

Fack 12

John Noel Smith - akvarell

Budhistorik (5 bud)
2309035
950
2309034
900
2309033
850
2308988
2303807
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.