John Noel Smith akvarell

359578

JOHN NOEL SMITH (Irland, född 1952): Utan titel, signerad och daterad J Smith -92, akvarell på papper, ca 35 x25 cm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Fack 3

John Noel Smith akvarell

Budhistorik (4 bud)

2311569
2311568
2308990
750
2303828
700

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.