Roland Svensson färglitografi

359575

ROLAND SVENSSON (1910-2003):"Kärringsundet Eckerö", signerad roland S, 42/45, färglitografi, ca 17x58 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Blekt

Tavelvagn 28

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (2 bud)

2296016
2295880

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.