Evy Låås färglitografier

359570

EVY LÅÅS (1923-1999): 10 st, Trädgårdsmotiv med blommor och vattenkanna, signerade och daterade Låås 78, samtliga nummerade med upplagan 325, färglitografier, bladmått ca 48x54 cm.
Ingår i Samling Roland Svensson

Oramade

Rum 9

Evy Låås färglitografier

Budhistorik (2 bud)

2315290
2314881

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.