Roland Svensson färglitografier

359568

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (3), Framlidne August Andersson Långvik Möja, 2 st mindre med motiv av fåglar resp segelbåt (samramade), signerade, färglitografier, ca 26x16, resp ca 7x10 cm.
Ingår i Samling Roland Svensson

En med dedikation,

Tavelvagn 32

Budhistorik (5 bud)
2311565
500
2311183
450
2310657
2307411
2297163

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.