Vilhelm Behm

359564

VILHELM BEHM (1859-1934): Skogsmotiv, signerad och daterad Wilh. Behm 1933, olja på duk, 37x47 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 47

Vilhelm Behm

Budhistorik (5 bud)
2312056
500
2312531
450
2312056
2312530
2312056

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.