Axel Zachrisson

359563

AXEL ZACHRISSON (1884-1944): Sensommar, signerad A. Zachrisson, olja på duk, 48x73 cm

Vågig duk

Tavelvagn 16

Axel Zachrisson

Budhistorik (1 bud)

2306052
2016-02-05 00:36:58

2016-02-08 kl 21:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.