Edvard Rosenberg

359562

EDVARD ROSENBERG (1858-1934):
Vinterlandskap i aftonrodnad, signerad E. Rosenberg,
olja på duk, 68x45 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 6

Edvard Rosenberg

Budhistorik (5 bud)
2303872
2302142
2300892
2298210
500
2298208

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.