Karmstolar pall Källemo

359559

GUNNAR MYRSTRAND, karmstolar, 1 par, pall, Källemo, 1900-talets andra hälft, vitlackerade stommar, brunrutig klädsel, extra dyna medföljer

Enstaka färgbortfall, smärre ytskador

Ändringar/tillägg
Knappar finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 7

Karmstolar pall Källemo

Budhistorik (7 bud)
2315215
2315213
750
2315210
700
2315014
450
2315012

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.