Gunnar Persson Kronblom, Sportauktion

359558

GUNNAR PERSSON (född 1933); Kronblom - Landskamp på Råsunda Sverige-Danmark, signerad Gunnar Persson-94, akvarell, 55x72 cm

Gunnar Persson är en svensk serieskapare.

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sport och fritid

Budhistorik (5 bud)
2358370
1 800
2358369
2358368
700
2356721
650
2344186

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.