Roland Svensson akvarell med täckvitt

359554

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Från Norrskärgår´n Röder Storskär", signerad roland S, daterad 1980, akvarell med täckvitt, ca 30 x 60 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Rum 22

Budhistorik (4 bud)

2306358
12 000
2298901
5 000
2296246
2295433

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.