Ringar 18 k guld

359553

RINGAR, 2 st., 18 k guld, trapp-och fasettslipade blå stenar, ringstorlek ca 17,5-18 mm, vikt ca 6 g

Stenar med slitage och skador

Guld/Smycken

Ringar 18 k guld

Budhistorik (10 bud)
2315222
750
2315216
700
2313064
650
2313156
600
2313064
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.