Erling Johansson - Martin Lidberg, Sportauktion

359548

ERLING JOHANSSON (född 1934): "Brottaren Martin Lidberg", signerad Erling, 2006, pastell, 82x48 cm
PROVENIENS: Martin Lidberg

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sport och fritid

Rum 14

Budhistorik (6 bud)
2360700
750
2360692
700
2360689
650
2360398
600
2359516

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.