Fat tenn

359547

FAT, 7 st, tenn, svenska, 1700-tal, diameter 24-40 cm

skador

Metall, Tenn, Allmoge

Rum 20

Fat tenn

Budhistorik (7 bud)
2315206
2315178
2314732
2308918
950
2302869
700

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.