Roland Svensson färglitografi

359545

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Johnnie Repetos Frontgarden", signerad roland S, Sept 1976, färglitografi med krita, ca 47 x 35 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Med dedikation

Tavelvagn 30

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (2 bud)

2312877
2304759

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.