Ingemar Johansson Börje Dorch, Sportauktion

359544

BÖRJE DORCH (född 1929): Ingemar Johansson, "The Champ 1959-60", tusch och blyerts, signerad och daterad Börje Dorch 2003, 39x29 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sport och fritid

Budhistorik

2016-02-27 kl 11:17
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.