Nacka Skoglund Börje Dorch, Sportauktion

359542

BÖRJE DORCH (född 1929): Nacka Skoglund - Sveriges bäste dribbler, signerad och daterad Börje Dorch 2003, blandteknik, 41,5x31 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sport och fritid

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (1 bud)

2354915
2016-02-25 18:39:22

2016-02-27 kl 17:20
Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.