Alvar Aalto

359541

ALVAR AALTO, stolar, 4 st., med svart laminatsits, "Chair 65", runt bord modell "90B", sitthöjd ca 45 cm, bordets höjd 75, diameter 72 cm

Slitage, bordsskivarn med repor

Rum 20

Alvar Aalto

Budhistorik (10 bud)
2315188
3 400
2315055
3 200
2305877
2314565
2305877
2 400

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.