Roland Svensson

359540

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Decemberdag på Stockholms ström", Segelbåt i ytterskärgården, signerade och numrerade, färglitografier, ca 28 x 22 resp 18 x 14 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Med dedikationer

Tavelvagn 32

Roland Svensson

Budhistorik (9 bud)
2311623
2297158
750
2297158
600
2311184
550
2297158
500

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.