Roland Svensson färglitografier

359532

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Ödeshemman Ålands skärgård", "Framlidne August Andersson Långvik Möja", signerade roland S, PT, färglitografier, ca 35 x 27 resp 26 x 18 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Tavelvagn 5

Budhistorik (5 bud)
2312722
500
2312719
450
2312716
2312712
2311198

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.