Palle Nielsen träsnitt

359529

PALLE NIELSEN (Danmark, 1920-2000): (3) Figurscener, monogramsignerade PN, daterade, träsnitt, vardera ca 15 x 22 cm

Palle Nielsen träsnitt

Budhistorik (17 bud)
2312066
1 400
2312065
1 300
2312057
2309643
2309643
900

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.