Roland Svensson blandteknik

359528

ROLAND SVENSSON (1910-2003), Kustbild, signerad och daterad roland S 1967, blandteknik, ca 30 x 43 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Saknar glas, mindre fläckar

Tavelvagn 5

Roland Svensson blandteknik
Budhistorik (2 bud)

2312871
600
2312350

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.