Gudmar Olovson

359522

GUDMAR OLOVSON (född 1936): Figurkomposition, signerad och numrerad Gudmar 29/250, färglitografi, motiv ca 32X18 cm

Tavelvagn 27

Gudmar Olovson
Budhistorik (10 bud)
2311726
650
2311711
600
2311725
600
2311711
550
2311620
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.