Vas Gustavsberg

359518

STIG LINDBERG, vas, Gustavsberg, studiohanden, 1940-50-tal, fajans, målad dekor av blommor, signerad Gustavsbergs studio, höjd 41 cm

Smärre krackelering

Keramik/Porslin, Design

Rum 7

Vas Gustavsberg

Budhistorik (12 bud)
2313323
2312807
1 900
2313322
1 800
2312807
1 700
2310954
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.