Roland Svensson färglitografi

359517

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Månljus vinternatt", signerad roland S, 133/350, färglitografi, ca 24 x 20 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Tavelvagn 3

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (14 bud)
2311797
1 600
2308315
2311792
2308315
1 400
2311612
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.