Roland Svensson pastell

359515

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Brunskär", kustbild, signerad och daterad Brunskär Juni -40 roland S, pastell , ca 12 x 14 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Monter 30

Roland Svensson pastell
Budhistorik (12 bud)
2311852
3 400
2310366
3 200
2311851
3 200
2310366
2307656
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.