Karl Axel Pehrson

359514

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): 4 st, Exotiska blommor och djur, signerad KA Pehrson -75, 91/360, litografi, 20x28 cm

Fack 20

Karl Axel Pehrson
Budhistorik (13 bud)
2313016
2311587
950
2312950
950
2311587
900
2312941
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.