Karl Axel Pehrson

359512

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): (2), Exotiska blommor, signerad och daterad KA Pehrson -92 resp 95, numrerad 321/385 resp 341/385, färglitografi, ca 54x39 resp. 35x27 cm

Tavelvagn 16

Karl Axel Pehrson

Budhistorik (21 bud)
2311369
2310412
1 400
2306142
1 300
2310409
1 300
2306142

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.