Kista

359511

KISTA 1700-tal, imitationsmåleri i brunt, genombrutna smidesbeslag, inredd med läddika, 54, 101x62 cm, nyckel finns

sprickor och slitage

Rum 19

Kista

Budhistorik (18 bud)
2315115
2315103
2 800
2315111
2 600
2315103
2 400
2314944

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.