Anita Fröding

359510

ANITA FRÖDING (född 1942): Komposition, signerad Fröding samt monogram, olja på duk, 79x63 cm

Tavelvagn 5

Anita Fröding

Budhistorik (24 bud)
2311545
2 800
2311544
2 600
2311543
2 400
2311541
2311538

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.