Jan Bengtsson

359508

JAN BENGTSSON (född 1941): Nakenstudie, signerad och daterad på passepartout Jan Bengtsson -93, platinum palladium, bildstorlek 25x30 cm

Konst, Fotografi

Rum 21

Jan Bengtsson

Budhistorik (3 bud)

2307456
2307455
2307438

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.