Jan Bengtsson

359504

JAN BENGTSSON (född 1941): Nakenstudie, signerad och daterad på passepartout Jan Bengtsson -93, platinum palladium, bildstorlek 20x25 cm

Konst, Fotografi

Rum 21

Jan Bengtsson

Budhistorik (4 bud)

2311557
850
2311554
2310733
750
2310129

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.